זכיינות

זכיינות מומלצת

זכיינות מומלצת,בענק הבלונים לפתוח עסק  זה הנאה 100 אחוז,בלונים זה שמחה רוצים לפותח חנות זיכיון בעקנ הבלונים ידאגו לכם  מהתחלה ועד היותכם זכיינים פעילים. המון שואלים ואז שפתחנו מה קורה אז? התשובה היא בענק הבלונים זכיין זה משפחה ומשפחה לא עוזבים אנחנו ניהיה יחד איתכם כל הזמן ובכל רגע נתון.נעזור לכם לפתוח עסק מדהים שיצליח ואתם תעבדו בעבודה שאתם חלמתם לעסוק בבלונים. מה אנחנו מחפשים ?
 • ידע בבלונים יתרון
 • ידע במכירות
 • ידע במחשבים בסיס
 • רישיון רכב חובה
 • לקחת בחשבון שבאים לעבוד , לא אפשרי להשאיר עסק רק עם עובדים
 • זכיין לאזור הצפון \והדרום בלבד ללא דמי זיכיון
למה ענק הבלונים?
 • לנו יש אתר אינטרנט ברמה הכי גבוה
 • אנחנו יוצרים מוצרים כל הזמן ככה שאתם תעבדו אנחנו ניצר
 • ענק הבלונים קיים מעל 25 שנה
 • תלמדו כל הזמן דברים חדשים
 • יש לכם צוות שיעזור לכם להצליח
 • האזורים הדרושים -{באר שבע,קרית גת,אשקלון ,עכו,חיפה,נהריה,ירושלים,אילת,קרית שמונה,עפולה}

קצת על ענק הבלונים   
 • "ענק הבלונים" רשת חנויות הבלונים של ישראל טומנת בחובה תפיסה חדשה וייחודית, אשר מעניקה לרוכשי הבלונים והמתנות בישראל חווית קניה אחרת מזו שהייתה קיימת עד כה בישראל. החברה מציעה ללקוחותיה שרות מעולה, מגוון מוצרים רחב וייחודי והזדמנויות רכישה אטרקטיביות לכל אירוע.
 • "ענק הבלונים" פועלת בתחום הבלונים משנת 1995, ומספקת מגוון רחב של בלונים בצבעים רבים ומגוונים באיכות מעולה ובלתי מתפשרת! בנוסף למשלוחי זרי הבלונים והמתנות לרשות "ענק הבלונים" מחלקה להדפסה על בלונים, יכולת הייצור נמדדת על 40,000 בלונים ביום! בשלוש מכונות שונות! הדפסה בטכנולוגיה מדהימה!
 • מאז הקמתה עוסקת הרשת בהקמת סניפים במיקומים אסטרטגיים בכל רחבי הארץ במטרה להגיע לפריסה ארצית מלאה. בימים אלו אנו שוקדים על הקמתם של סניפים חדשים. בנוסף מפעילה הרשת מרכז הזמנות טלפוני ואת אתר האינטרנט המוביל בתחומו בישראל.
 • הרשת נחשבת כיום למותג המוכר והמוביל בתחום משלוחי הבלונים, הדפסות על בלונים ומתנות בישראל. הרשת פועלת להרחיב את פעילותה לתחום משלוחי המתנות ובכך לאפשר ללקוחותיה להנות ממגוון רחב של אפשרויות ויצירת הזדמנויות קניה נוספות מלבד קניות הבלונים. אסטרטגיה זו תאפשר לזכייני החברה להגדיל בצורה משמעותית את רווחיהם בשנים הקרובות, ומהווה הזדמנות גדולה עבורך להצטרף כעת למשפחת ענק הבלונים המתרחבת.
 • אני מאמין
ענק הבלונים שמה לה למטרה לאפשר ללקוחותיה להנות מחווית קניה חדשנית, תוך הקפדה על אחידות ואיכות בלתי מתפשרת, וזאת תוך הובלה ופיתוח של תרבות משלוחי זרי הבלונים והמתנות בישראל.
השקעה במיתוג הרשת
האסטרטגיה של הרשת הינה להביא את שמה לידיעת הציבור הרחב ולהפוך את רשת "ענק הבלונים" לשם נרדף לאיכות, יופי ואמינות בתחום זרי הבלונים, המתנות וההדפסות על בלונים. לאחר 20 שנות פעילות הגיעה הרשת לרמת מודעות גבוהה ביותר בקרב כלל הציבור בישראל והיא נהנית מעמדת מובילות חזקה ביותר בתחום משלוחי הבלונים ומכירת זרי הבלונים באינטרנט.
 • מרכז הזמנות ארצי
לרשת "ענק הבלונים" מרכז הזמנות ארצי שמספרו 1-700-50-50-03. היתרון העיקרי של מרכז ההזמנות הופכת את הקניה בחנויות הרשת לקלה יותר. הפניה למרכז ההזמנות חוסכת ממנהל החנות את הצורך לטפל בלקוחות טלפונית ומפנה את זמנו לטיפול בלקוחות בחנות עצמה. שרות הלקוחות מעניק תמיכה וסיוע ללקוחות המבקשים לבצע קניה ו/או ללקוחות המבקשים להתלונן על שרות לקוי שקיבלו. הטיפול המקצועי בפניית הלקוח מבטיח, כי הלקוח יהפוך מלקוח שאינו מרוצה ללקוח שבע רצון ומסופק וזאת מבלי להטיל את העומס הכרוך בטיפול בלקוחות אלו על הזכיין או המוכר בסניף.
 • אתר אינטרנט מספר 1
לרשת "ענק הבלונים" אתר אינטרנט מוביל אשר הנו אתר המכירות העיקרי של זרי בלונים בישראל בזכות מגוון זרי הבלונים ומבחר המתנות שקיימים בו, וההשקעה במערכת המתקדמת בה הוא בנוי. האתר מציע מגוון מוצרים וכלים לניהול והזמנה של זרי בלונים, הדפסות על בלונים, עיצוב והפקת אירועים ומתנות. (הנחה לחברי המועדון, יומן אירועים ותזכורות, עגלת קניות, רשימת מוצרים מועדפים וכיוב').
 • סחורה 
הזכיין יקנה את הסחורה מהספקים אשר הרשת עובדת איתם בלבד  כמובן המחירים יהיו הזולים ביותר בשוק אנחנו נעשה מאמצים כל הזמן כדי לספק את הסחורה הטובה ביותר במחיר הקטן ביותר כמובן חלק מהמוצרים אנחנו מייבאים ככה שיש המון חיסכון בעלויות
 • מה זה להיות זכיין
מזה זה להיות זכיין? השאלה הנשאלת אצל רבים מאיתנו,ברגע שהגעתם להחלטה מה אתם אוהבים, בחרתם את הרשת שאתם רוצים  להתפתח, היתרון שלכם שהסיכון שלכם הוא נמוך להיכשל. ברגע שאתם רוצים לפתוח את החנות שלכם ,  היתרון שלכם שהרשת דואגת לכם להכל   אנחנו ב-ענק הבלונים אנחנו דואגים למוצרים חדשים אנחנו מחדשים מידי חודש מוצרים ממצאים דברים  מיוחדים אנחנו יודעים בדיוק מה הולך.איך לתמחר כל מוצר ועוד. שכשאתה זכיין אתה מרוויח , ולא צריך לחשוב כמה למכור ? או מה להביא? כמובן נשמח לדעת שיש לך רעיונות זה תמיד טוב 
 • יתרון להיות זכיין 
* הכי חשוב כדי לפתוח עסק צריך המון ידע איך לנהל את העסק ?מה לקנות ?איזה מוצר ?איך להביא עובדים? כמה להשקיע ? א.מרכז הזמנות{לכל זכיין יש טלפון של המרכזיה שכל השיחות של המשלוחים\אירועים מגיעים אליו ישירות } ב.ליווי צמוד כל הזמן וכל רגע נתון {ליווי זה הכי חשוב במהלך פתיחת עסק } ג.מחיר שרק ענק הבלונים יכול לדאוג לזכיינים שלו {המחיר פה קובע צריך לזכור כי כבר ש רווח גדול במוצרים עקב המחירים הטובים שאנו משיגים } ד בארץ יש המון מתחרים אבל "ענק הבלונים" יש רק אחד {יש המון מתחרים בארץ אבל ענק הבלונים היחידי שעובד מסודר וברמה הגבוהה ביותר } ה.על איכותי לא מתפשרים { אנחנו קונים את הסחורה הכי טובה ולא מתפשרים ככה שומרים על אחידות  ואיכות} ו,מקבלים הדרכה מלאה מהרשת על עיצוב,מכירות ועוד.. ז,עדכונים באתר שלנו מידי שבוע בזרים ומבצעים חדשים {עדכון  באתר שלנו מידי יום  לגבי מוצרים חדשים פרסום ושיווק } * הכי חשוב כדי לפתוח עסק צריך המון ידע איך לנהל את העסק ?מה לקנות ?איזה מוצר ?איך להביא עובדים? כמה להשקיע ?
 • אז מה אנחנו מציעים? 
"ענק הבלונים" מציעה לך להצטרף לרשת חנויות הבלונים של ישראל, להיות חלק מן ההצלחה, ולהגשים חלום ישן – לנהל עסק עצמאי מצליח עם גיבוי של רשת גדולה, לתת ביטוי ליכולתיך ולהנות מהצלחה עסקית ואישית כחלק ממשפחת "ענק הבלונים". "ענק הבלונים" מאפשרת לך ליהנות משילוב של עסק עצמאי הנמצא בבעלותך המלאה מצד אחד אך פועל לצד מסגרת הרשת כולה וכלליה. מודל העבודה של החברה מאפשר לזכייניה לבנות לעצמם מקור הכנסה יציב ומתפתח, וליצור לעצמם ערך כלכלי רב על-ידי העלאת שווי הזיכיון במהלך תקופת הפעילות. זו ההזדמנות שלך לבנות לעצמך עסק מוביל ומצליח וליהנות מתמיכה וגיבוי של חברה גדולה, סיוע, ייעוץ והדרכה שוטפים, אשר הופכים את הדרך להצלחה לפשוטה בטוחה וקלה יותר עבורך. הפעלת זיכיון ברשת "ענק הבלונים" מתאימה לנשים וגברים כאחד והשימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחיות בלבד. כמה עולה זכיינות

כמה עולה זכיינות ,בענק הבלונים מחפשים זכיינים שרוצים לפתוח חנות בלונים ולהנות משלל המוצרים שלנו.

ולכן בגלל הביקוש באזור הצפון והדרום.יש אזורים שהם ללא עלות דמי זיכיון חינם. כמובן יש עלויות פתיחת עסק . 

שלבים בהצטרפות

הצלחת החברה מבוססת על הצלחת זכייניה – הצלחתך כזכיין היא ההצלחה שלנו. מודל העבודה של החברה מקנה לכל זכיין את כל הכלים הדרושים לבניית עסק מצליח וכל היתר תלוי רק בך !!! לכן הצבנו רף גבוה גם במיון הזכיינים שיצטרפו אלינו, על מנת לשמר את המוניטין ואת חוג הלקוחות שלנו. אנו מקדישים חשיבות רבה להשקעה הרבה בכל זכיין המצטרף לחברה, בכדי להבטיח את התאמת הזכיין לחברה ולהבטיח את הצלחתו. אנו רואים בכל זכיין המצטרף למשפחתינו, מרכיב חשוב בהצלחה של כולנו – איכות החברה, שוויה, ושווי הזכיינות קשורים בקשר ישיר לאיכות הזכיינים, טיב עבודתם והשירות שהם מעניקים ללקוחות החברה.
תהליך ההצטרפות כולל: 1. מילוי שאלון למועמד והצגת מסמכים נדרשים. 2. ראיון אישי אצל מנהלי החברה 3. בדיקה כלכלית של איתנות פיננסית, רקע בנקאי וניסיון חיים. 4. חתימה על חוזה התקשרות. 5. תהליך הכשרה במרכז ההדרכה. 6. הקמת הסניף, בתיאום עם הרשת ובסיועה.
טופס הגשת מועמדות באפשרותך להשאיר פרטים  "טופס יצירת קשר" מהאתר, למלא את הפרטים ואנחנו נחזור אליכם : "מועמד לזכיינות"{www.ballon.co.il} ונציג החברה יצור אתך קשר בהקדם. בהצלחה !
סוג הזכיינות תפעולית עלות נוספת
גודל חנות נדרש 40-60 מ"ר
מיקום רחובות ראשיים
עלות הקמה משוערת 200 אלף מחיר כולל מלאי ושיפוץ ואוטו
תקופת זיכיון בכפוף להסכם
דמי זיכיון חד פעמי  בכפוף להסכם תשלום מזומן חד פעמי
עמלת זכיין בכפוף להסכם דמי זכיינות קבוע
תקופת זיכיון כפוף להסכם
פרסום 1500  כל חודש
מלאי הזכיין יקבל מחירים של חברת ענק הבלונים ויעבוד עם ספקיו ישירות
תשלום תמלוגים כפוף להסכם תשלום זה עבור,החזקת ושיווק האתר, פיסבוק,יוטיוב,אפליקציה,גוגל ועוד
שאלות נוספות כפיר -053-4004009 מנכל
הצטרפו למשפחת ענק הבלונים , ותקומו כל בוקר עם חיוך .