בלונים לאירועים

יש לכם אירוע ובא לכם להיות מיוחדים , רוצים להיכנס לחצר של הבית עם איזה עיצוב בלונים מדהים , או לקש את האולם למסיבה סוף שנה , יש לכם בריתה או ברית , הילדה חוגגת בת מצווה או הילד חוגג בר מצווה.

מחפשים משהו מיוחד לאירוע שלכם , חברת ענק הבלונים מעל 25 שנה היחידה שיש לה חנויות מוקד הזמנות , ואחד הנציגים שלנו ישמח לתת לכם חוות דעת מקצועית לאירוע שלכם והפוף אותו למיוחד יותר .

סידור בלונים ייחודים ומרשימים מאוד מוסיפים המון לכל אירוע וכל זה בהתאמה אישית.

עיצוב בלונים לאירועים

ענק הבלונים להפתיע בגדול , עיצוב בלונים לאירועים תמיד מרגש , חברתנו יודעת כמה חשוב לכם להפוך את האירוע שלכם למשהו מיוחד , ולכן אנחנו מכינים מגוון ענק של אפשרויות מידי שבוע ונשמח לעזור לכם לעצב את האירוע שלכם גם אם אין את העיצוב שאתם רוצים באתר שלנו .

בלונים לאירוע משפחתי:

בענק הבלונים חילקנו לכם את העיצובים לפי מחלקות :

עיצוב בלונים לאירועים עסקיים 

עיצוב בלונים באירוע עסקי , חשוב לדעת מה עושים ,איך עושים ,מתי האירוע .

ענק הבלונים יש מחלקה לעסקים , הדפסה על מגוון ענק של בלונים  בלון קוטר מטר , בלונים קוטר ,סטנד בלונים ממותג, שער בלונים לכניסה לעסק ועוד המון עיצובים .

ענק הבלונים מתמחה במגוון ענק של הפרות עיצוב קניון , קישוט בלונים בחדר כושר .

עיצוב אירועים עסקיים אנחנו מתמחים במגוון ענק של עיצובים גם שזה לא בלונים שלטים לתליה, תלית מטריות בחורף בקניון ועוד מגוון ענק של אפשרויות .

סידור בלונים באירועים

סידור בלונים באירועים , בענק הבלונים יש מעצב שאחראי על עיצוב וקישוט אירועים חשוב לנו לדעת בדיוק איפה אתם עושים ומה החלום שלכם , אנחנו ננסה לעצב לכם את האולם בכנסיה ואת השולחנות או איזה עמדת צילום לפי הביקוש שלכם כמובן נשתדל להתאים את העיצוב אליכם .