מתנות מקוריות

מתנות מקוריות

חדש מגוון מתנות מדהימות לכל מטרה , אין מצב שתצאו מהאתר שלנו בלי למצוא איזה מתנה קטנה לאמא או לאבא ,לחבר או לחברה , מארזי מתנה מושלמים ומיוחדים אנחנו דואגים להביא לכם מידי שבוע מוצרים חדשים ולכן המלאי משתנה .

אתר המתנות המוביל בישראל החל מבלונים ,עיצובים ,מתנות ,פרחים ,עוגות ,ועוד ,

אצלנו תמצאו מתנות עם מסר בשילוב כיתוב אישי ועוד .

חנות המתנות תמצאו מגוון מוצרים מיוחדים ורעיונות הכי מקורי שיש אנחנו מתחדשים במיוחד בשבילכם .

מחפשים מתנה ? רוצים לתת מתנה ? הגעתם למקום הנכון להפתיע בגדול .

מתנות זה דבר הכי כיף לקבל , אצלנו כל מתנה היא מקורית אנחנו מכינים לכם את המנות הכי שוות ומיוחדות לפי בקשת הלקוח כדי שאתם תהנו מתנות הכי מדהימות שיש לכל גיל

מה זה מתנה מקורית ? מתנה מקורית הינה מתנה שאנחנו קונים למי שאנחנו הכי אוהבים אבל מביאים לו או לה משהו שהם ממש ישמחו לקבל לדוגמא לגבר הייתי שולח מארז וויסקי מושלם  הוא ישמח לקבל אותה כי זה מוצר שהוא אוהב .

מתנות אישיות

מחשפים מתנה אישית יותר ? בא לכם משהו מיוחד אבל שגם מי שיקבל ירגיש הרגשה אישית ? יש לנו מגוון רחב של מארזים עם כיתוב אישי מיוחד שאתם בוחרים ככה המתנה לכם הופכת לאישית יותר לדוגמא בלון בהפתעה מלא בשוקולדים  שכל אחד או אחת תשמח לקבל , בזכות הכיתוב האישי הופך הבלון לאישי יותר , ככה אתם נהנים משתי העולמות גם שולחים מתנה אישית וגם מי שמקבל מרגש הרגשה אישית שהמתנה בשבילו.

אצלנו תמצאו אוסף רעיונות במגוון עצום לגל גיל וכל מטרה לילד או ילדה לגבר או לאישה לסבתא או לסבא לאמא או לאבא .

אצלנו תמצאו מתנה לכל סיטואציה , יום הולדת ,יום נישואין,מתנה לחבר או מתנה לחברה או גם עמית בעבודהנ שבא לנו לשלוח ללא סיבה .

מתנות ליום הולדת

אתם מחפשים מתנה ליום הולדת ? אצלנו תמצאו את המתנה הכי מושלמת לנו יש מגוון רחב של בחירה בא לכם איזה מארז מתוקים יש לני מגוון רחב של מארזים הכי שווים או בא לכם איזה זר פרחים יפה לשלוח שאתם כל כך אוהבים .מתנה ליום הולדת זה משהו שאנחנו רוצים לשלוח למי שאנחנו כל כך אוהבים אנחנו רוצים לרגש ולהיות מיוחדים .

אצלנו תמצאו גם עיצוב בלונים מיוחד או זר בלונים כמובן גם מארז יין משובח .

אנחנו מעלים מידי שבוע מגוון של מוצרים חדשים ליום הולדת שמתאימים לכל אחד וכמובן גם אם לא מצאתם מה שאתם מחפשים אנחנו נשמח מאוד לראות תמונה ואולי נכין לכם את המוצר שאתם שלחתם אלינו.

בואו לבחור את המתנה ליום הולדת , אצלנו תמצאו מתנה לכל גיל מגוון עצום של מתנות הכי שוות .

אם אתם מחפשים דרך לשמח מישהו או מישהי ליום הולדת הגעתם לאתר הנכון אצלנו תמצאו הכל מהכל לדוגמא שוקולדים או איזה מארז מיוחד של בקבוק יין או בעצם בלון עם פירות הכי טרי שיש או איזה עיצוב בלונים בבית .

מתנה יום הולדת לאבא ? או מתנה ליום הולדת לסבתא  שאתם הכי אוהבים? או מתנה לסבא שאתם הכי אוהבים ? או מתנה לאמא שאתם הכי מתגעגעים? לכם נישאר רק לבחור את המוצר שאתם רוצים ואנחנו נדאג לשאר .

חשוב לדעת ברכה זה הדבר הכי חשוב בהזמנה ,לאחר ביצוע הזמנה יש לכם אפשרות להוסיף ברכה תחשבו תרגשו כי שהשליח שלנו מביא את המתנת יום הולדת זה חייב להיות מרגש . הברכה עושה את כל הבדל גם אם קונים משהו יקר או זול הברכה היא העיקר .

מתנות לאישה ליום הולדת

בא לכם מתנה מיוחדת לאישה ,חוגגים יום הולדת אצלנו תמצאו את המתנה המושלמת ליום הולדת לכל גיל אצלנו חוגגים יום הולדת מושלם בכל גיל .

אנחנו יכולים להתאים לכם מתנה לפי גיל לדוגמא גיל 30 האישה שלכם אוהבים קצת שוקולדים ובא גם איזה בלון יום הולדת , מתנה לאישה לגיל 60 היא כבר אוהבת איזה בקבוק שמפניה נחמד ו2 כוסות עם כיתוב עליהם , מתנה לאישה ליום הולדת 70 בא קצת שוקולדים ודובי פרווה שנותן המון אהבה , ככה אנחנו מתאימים לפי הגיל המבוקש את מה שאתם הכי אוהבים כי כל אישה אוהבת משהו אחר וחשוב לדעת איזה מתנה ליום הולדת היא תקבל . המתנות שלנו לאישה מתאימות לכל גיל 30,40,50,60,70,80 ועוד אנחנו נתאים לכם בדיוק מה שהיא הכי אוהבת .

המתנה הכי מושלמת לאישה שלכם .

המתנות שלנו מעבירות אהבה ,רגש, והכל מגיע באהבה ענקית אנחנו נכין לכם את המארז עם הקדשה אישית מושלמת ומרגשת שאתם תגידו לנו את הכיתוב ואנחנו נהפוך לכם את המארז לאישי יותר מיוחד יותר .

אצלנו תמצאו מארזים מיוחדים או עיצוב בלונים ,מתנה עם שוקולד טעים או סתם בלוני הליום לפיזור

אנחנו מכינים לכם גם מתנה לפי בקשה לדוגמא דובי עם שוקולד בעיצוב כדור פורח אפשר להוסיף בקבוק שמפניה ועוד לפי מה שאתם רוצים .

אנחנו נכים לכם את המתנה הכי מושלמת לאישה שלכם מתנה ליום הולדת מושלמת

מתנות ליום הולדת לגבר 

רוצים מתנה לגבר ליום הולדת ? אבא או סבא ? חבר ? או ידיד ? עמית לעבודה או הבוס ?

אצלנו תמצאו את המתנה הכי שווה חברתנו מתמחה מגוון עצום של מתנות מיוחדות שמותאמות במיוחד לכל גיל ולגבר .

אצלנו תמצאו את המתנה לכל סיבה לגבר ליום הולדת מיוחד ומרגש כי גם לגבר מגיע  מתנת יום הולדת .

מתנה יכולה להביע אהבה רגש , לכן תמיד חשוב לדעת מה מזמינים לגבר שאתם הכי אוהבים , יש גברים שאוהבים בלונים ויש גברים שישמחו לקבל מארז מיוחד של יין או בקבוק וויסקי ולכן אתם יודעים בדיוק מה הגבר שלכם אוהב .

מחפשים מתנה ?

אצלנו תמצאו את המגוון הרחב ביותר למתנה המושלמת עבור הסבא או סבא חבר או חברה לאמא או לאבא או מתנה חמתי כן יש לנו מתנה מושלמת לכל אחד.

אנחנו יודעים כמה חשוב לכם להיות מיוחדים ולכן הקמנו בשבילכם מחלקה של מה של מתנות מקוריות

מה יש לנו להציע ?

מתנות לאישה  מגוון רחב של מארזים עם שוקולד או בלי עם פרחים או או מתנה בעיצוב כדור פורח מתנה לגבר המושלם  לרגש במשהו שהגבר שלך אוהב אנחנו בוחרים את המתנות שלנו בקפידה ודואגים שהגבר שלך יהנה ויתרגש מתנה מושלם .

מתנה בלון מתפוצץ  בא לכם משהו מיוחד זה המתנה המושלמת בלון שמפוצצים ויש בא או שקולד או יין שמפניה  אתם בוחרים מה הכי מתאים לכם .

אתר מתנות חדש המתנות של מיכאלה וענהאל

עגלת קניות
חיוג מהירוואצאפ