שליחת זר פרחים

שליחת זר פרחים

זר פרחים אצלנו תמצאו מגוון רחב של הפתעות. ועיצובי בפרחים.

אצלנו תמצאו פרחים איכותיים במחירים זולים , שלל עיצובים מיוחדים טובה במחיר זול מאוד , אצלנו המוצרים מגיעים שלל בלונים וכיתוב אישי אנחנו עושים משלוחי פרחים בחולון , ראשון לציון , אזור,בת ים ,תל אביב ,רמת השרון ,כפר סבא ועוד .

הזמנת משלוחים עד פתח הבית או המשרד יש לנו מגוון עיצובים פרחים בקופסא עם כיתוב אישי ,פרחים עם שוקולד , אצלנו החווית קנייה  מאוד , השריות שלנו מהיר עד כמה שאפשר .

התאמת הזר לכל אירוע שיש לכם אם זה יום הולדת או מתנה לאמא בא לכם מתנה לאבא , פשוט נתאים לכם את העיצוב המושלם עבורכם .

משלוח פרחים מהיר בחולון , משלוח מהיר בכפר סבא אצלנו תהנו משלל דוגמאות .

חנות פרחים בחולון , היא מקום חם לאנשים שאוהבים מאוד פרחים , אצלנו תמצאו שלל  פרחים מלאכותיים ופרחים סבון לאנשים שאתם באמת אוהבים , העיצוב והקישוט שלנו הופך את המוצרים שלנו למובילים בתחום

אצלנו תמצאו בטוח את המתנה המושלמת .

פרחים ליום אהבה

קופסא פרחים בחולוןמתנה לבן זוג בעיצוב כדור פורח

מתנות מקוריות

מתנות מקוריות למי שבאמת אוהב ומתרגש אצלנו תמצאו מגוון רחב של עיצובי פרחים

משלוח פרחים בחולון

משלוח פרחים בחולון מהיר , אתם תכנסו לאתר שלנו ותהנו ממגוון רחב של אפשרויות , סקר שנערך בעיר חולון במהלך השנה האחרונה היתה עליה חדה בקנית פרחי סבון , סקר שנערך לכ- 500 לקוחות 50% קנו פרחים בקופסא עם בלון בכיתוב 10%קנו זר פרחים קטן 40% קנו זר פרחים עם שוקולד .עיר חולון הלקוחות בוחרים את המוצרים הכי נמכרים ואנחנו פשוט מכינים אותם מכל הלב .

 

לשלוח פרחים

רוצים לשלוח פרחים  ובא לכם משהו מיוחד ,מתנה מושלמת ,עיצוב פרחים שיחזיק לאורך זמן .

קופסא בפרחים לשלוח פרחים למי שבאמת אוהבים ומתרגשים בעיצוב מדהים ומיוחד

המוצר הכי נמכר אצלנו .

קופסא לחג אהבה

פרחי סבון 

פרחי סבון היום הם המוצר הכי נימכר שיש יותר מפרחים , השאלה היא למה? בשנתיים האחרונות הלקוחות התחילו להבין כמה הפרחים הם המתנה המושלמת. הלקוחות  אוהבים שהפרחים נשארים לאורך שזמן ומעל 30% אין להם כוח או מקום לשים את הזר פרחים במים או באגרטל , הפרחים נובלים ואז זורקים לפח , ולכן בשנתיים האחרונות נכנס שלל מותגים פרחי הבלון שמגיעים בשלל אפשרויות שמתאים לכל אחד או אחת .

אנחנו בענק הבלונים מתמחים בשלל פרחי סבון ברחובות ,נס ציונה ,חולון,כפר סבא והסביבה  במשלוח עד בית מתנה לכל קניה בלון שקוף עם כיתוב אישי מושלם

 

עגלת קניות
חיוג מהירוואצאפ